Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kwadratowa Masakra - Ekipa z oryginalnego serwera, tym razem dla graczy bez Minecrafta Premium! [WL] [50 slotów]


ofkors

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

5b724ce4000af5554eaebd46.jpg Kwadratowa Masakra

Informacje.png

strzalka.gifTYP: Kwadratowa Masakra

strzalka.gifSloty: 50

strzalka.gifIP: Wysyłam na GG, gdy podanie zostanie zaakceptowane

strzalka.gifPotwory: Tak

strzalka.gifZwierzęta: Tak

strzalka.gifPvP: Tak

strzalka.gifPremium: Nie

strzalka.gifNether: Tak

strzalka.gifBialaLista: Tak

Administracja2.png

Tajne/poufne.

 

pluginy.png

Wszystko na GG, gdy podanie zostanie zaakceptowane.

 

InformacjeDot.png

Jest to Kwadratowa Masakra, lecz tym razem nie w wersji premium, lecz dla osób które nie posiadają Minecrafta Premium. Tak więc jest jeden mankament - aby grać na serwerze, należy wysłać sms'a za 9zł netto (+ 23% VAT) lub przelać na konto PayPal 5zł Brutto. Na serwerze mamy aktualnie ponad dwudziestu stale grających osób - oczywiście zapłacili i są zadowoleni. Osoby których podania zostaną zaakceptowane (prawdopodobnie większość) zostaną poinformowani na GG - po zapłacie otrzymają adres IP oraz zostaną dodani na Białą Listę.
WZÓR PODANIA
Nick:
Wiek:
Numer GG:
Dlaczego ty?:
Coś o sobie:
Ile grasz w minecrafta?:

Jaką formę płatności wybierasz?: (PayPal/SMS - wybierasz jedno)

 



Zapraszam do pisania podań. :)

Opublikowano
Nick: Tayski
Wiek: 18
Numer GG: 334230
Dlaczego ty?: Bo jestem K@TEM?
Coś o sobie: Tayski, 18 lat, lubie czasem ponapierniczac w mc loooooll,
Ile grasz w minecrafta?: od poczatku

Jaką formę płatności wybierasz?: (PayPal/SMS - wybierasz jedno) a ja karitas?

Opublikowano

Płacić za servier ? Powiec kto jest . Jakies sławne os czy co ?

Mianowicie serwer stworzony przez zarząd Kwadratowej Masakry, aktualnie nasi gracze budują nową wioskę i potrzebują pomocy - więc zapraszam do pisania zgłoszeń. ;)

Opublikowano

Przypominam, że podania piszemy w temacie a nie na moje PW - przyszła mi masa podań i zaśmieciła skrzynkę.

Opublikowano

Jeden wielki fake i wyłudzenie kasy.

Raport poleciał =]

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...